Web Tasarım

D’Cloud web tasarım ajansı, eşsiz, seçkin, güncel, amacına yönelik web tasarım işleri yapmaktadır. Bu prensip, D’Cloud web tasarım kültürünün ana yapısıdır.

Grafik tasarım ile canlı görsellerin birbiriyle uyumunu sağlamayı başaran, içerik ile de verilmek istenilen mesajın ve teknik mükemmelliğini ve estetiğini sağlamayı başaran işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım süreçleri şöyle işlemektedir;

D’Cloud dijital ajansı, kurumsal internet sitesi ya da online alışveriş projeleri siparişlerinde aşağıda belirtilen tasarım süreçlerini teker teker uygular.

Öncelikle çok iyi analiz eder, ulaşmak istedikleri ve beklentilerini hedef algılayıp harekete geçer.

Düşüncelerini müşterisi ile paylaşır, tüm kreatif yeteneklerini ve birikimlerini verdiği dijital hizmeti sürecinde planlanan işlerini aktarır.

İkincil Sayfa Konumlarının Belirlenmesi ve Genel Görsel Tasarım ve Konsept Tasarımı , belirlenen tasarıma uygun programlama dil ile Kod Geliştirme, genel Kod Yapısı ile konsept & görsel Tasarımınızın Uyumlulaştırılması, ilgili Veri Girişi, gerekli Testler ve ardından beta Yayına Geçiş beta yayından sonra ise hataların ve eksikliklerin giderilmesi adına sorumluluk adımları işlenir.

Tüm bu adımların doğru bir biçimde yürüyebilmesi için D’Cloud dijital ajansı ve müşterinin beraber çalışmaları esas konu alınmaktadır.

Öteki yandan web tasarım işlemlerinin yapılması yalnızca projenin ilk ayağıdır. Bir projeye geniş açılı bakıldığında sadece web sitesi tasarımı yetersizdir. Yayınlanması ve idame edilmesi gibi en az web tasarımının da oluşturulması gibi önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin idame edilmesi için, D’Cloud dijital ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirmiştir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilmekte.

Web sitesinin oluşturulması ve idame edilmesi, hedefinizde ki ziyaretçilerinizin istediklerini sağlanmaması halinde ekside kalacaktır. Bu adımda ilk olarak internetten yayınlanan reklamlar yapılmalı. Arama motorları (Google, Opera Firefox) SEO yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin kendi kendine gelişmesi şeklinde iyi durumlara gelmesini sağlamak çok falza uğraş ve çaba istemektedir. D’Cloud’a bu kısmından bakıldığında başarılı işler yapmış olsa da bir konumlama garantisi vermemekte.

Garantili şekilde bir konumlama yalnızca Google AdWords ile sağlanabilir. Bunun için Destek Formumuzu doldurmanız ya da telefonumuz üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor.