Sosyal Medya
Sosyal Medya Markanızı, Hedef Kitlenizle Buluşturuyoruz !

Beğenilerin çok olduğu, kedi ilgili videoların bir çok kez izlendiği, çekilişleri ile ünlü, iletişimin oldukça basit olduğu bir dünya! Sizlerde bu dünyada marka olarak var olmalısınız. Çünkü sosyal medya potansiyel müşterilerinizle ve var olan müşterilerinizle en samimi, en sıcak iletişimi kurabileceğiniz bir mecradır. Bu haktan da kendi hakkınıza düşeni almalısınız.

D’Cloud olarak sosyal medya yönetiminde farklılık yaratıyoruz. Görünürlülüğü çoğaltacak dikkat çekici görseller ve bilgi verici makaleler ile sosyal medya kullanıcısını harekete geçirmiş oluyoruz. Beğenilerinizi yükseltecek ve sizleri severek takibe alacak kitlelere erişmenizi sağlayabilecek stratejilerle büyüyüp isminizi duyurmanızı sağlıyoruz.
D’Cloud olarak, SEO hizmeti en başta olmak üzere Google Ads, dijital medya planlaması, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması gibi bir çok sektörde hizmet vermekte ve stratejik çözümler bulmaktayız.

Bizleri farklı kılan, çalıştığımız işletmeleri, çözüme odaklanmış taktiksel bir ortaklık yaklaşımıyla benimsememiz ve interaktif reklam bütçesini en düşük miktarda tutarak, en fazla dönüşü alacakları taktikler yaratıp, bunu hayata geçirmemizdir.

Birlikte çalıştığımız firmaların gelişmelerini görebilmemiz, çözümlerimizi tartıştığımız iş ortaklıklarımızı seneler geçmesine rağmen sürdürüyor olmamız; bu bizim farklılığımızın dolu dolu gururunu ve kalitesini yaşamamızı da sağlatmaktadır.