Dijital Pazarlama
Dijital evrende duruşunuzu başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve kademe atlayabilmeniz için sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bulunulabilirliliğinizi geliştirmek için çeşitli taktikler üretiyoruz. İleriye dönük ince işlenmiş analizlerin ve taktiklerin sizleri en üst konuma çıkaracağının bilincinde olarak işlerimizi devam ettiriyoruz.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı
D’Cloud olarak sizlere arama motorlarında (Google, Opera, Firefox) yükselmenin yollarında emin adımlarla destekliyoruz. Arama motorlarında (Google, Opera, Firefox) arama yapıldığında çıkabilmek ve dijital evrende kendinizi hedef kitlenize çok daha iyi sunabilmek için web çalışmalarımızla beraber sizlere uzun süreli ve kalıcı olmak üzere SEO hizmetleriyle danışmanlık sunuyoruz. Arama motorunun çalışma mantığını sürekli olarak takip eden uzman kadromuz ve profesyonel ekibimiz sayesinde gelişmelerden asla ama asla geri bırakmıyoruz.

UI & UX Optimizasyonu
Çalışmalarınıza en uygun ve hedefinizdeki müşterilere yönelik bir biçimde çalışmalar sunarak değerli markanıza değer katmanıza yardım ediyoruz. D’Cloud dijital satış ekibimiz, grafiker ekibimiz ile eşit bir biçimde çalışarak siteyi kullanan kullanıcılarınıza odaklı bir UI & UX optimizasyonları geliştirmekte.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları)
Arama motorlarında (Google, Opera, Firefox) sizi üst konumlara yükselterek hedefinizdeki kitleye yönelik hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam tanıtım ücretlerini en düşük düzeyde tutmayı başarıyoruz. Reklamınız ve tanıtımlarınız için ayıracağınız bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst düzey verimliliği sağlamaktayız. Bu sürede piyasanızdaki rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyor ve incelemeler yapıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu
Dijital evrende sadece siteniz üzerindeki ziyaretçilerinizin sayınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak değil, D’Cloud olarak ziyaretçilerin yoğunluğu çalışmalarınızı ne kadar önemsediklerini ve hangi tarzda yaklaştıkları da göz önünde bulundurarak çeşitlendiriyoruz. Dijital ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağlamış olduğu katkıyı dengeleyerek bir uyum oluşturup sürdürüyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı
D’Cloud sosyal medya üzerinde reklam tanıtımları ile uygun bütçeler ile yüksek dönüşüm oranları ve etkili sonuçları alarak markanızın pazarlama gereksinimlerine farklı ama nokta atışı çözümler üretiyor. D’Cloud olarak; markanızın veya ürünlerinizin pazarlama taktiğine yatkın bir biçimde sosyal ağ reklam tanıtımları hazırlamakta, bu reklam tanıtımlarını yönetir ve siz değerli müşterilerimize ayrıntılı olarak raporlarını sunarız.

Sosyal Medya Yönetimi
D’Cloud olarak sosyal medya hesaplarınızı işinde uzman olan, müşterilerle doğru bir biçimde iletişime geçebilecek uzmanlar tarafından yönetilmektedir. Tecrübeli ve bilgili ekibimizle sosyal ağ sayfalarınızın yönetimini üstlenip ve hedeflediğiniz kitlelere sosyal ağlarda ulaşırız. İşletmenizle alakalı kişisel odaklara takılan içerikler üreterek bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve dönen mesajları doğru biçimde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye en düzgün ve doğru biçimde yönlendiririz.

İçerik Pazarlaması
Reklam çalışması yapar iken, fakat doğru hedef kitlenize doğru reklam tanıtımı iletemezseniz yaptığınız çalışmalarınızın boşa gitmesi kaçınılmaz bir şey olacaktır. D’Cloud Software olarak bizler bu durumun bilincinde hareket sağlayarak doğru zamanda ve doğru yerde etkin çalışmalarımızı sunarak ayrıntılı içerikler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi elde ediyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma
Dijital dünyanın pazarlama yöntemlerinin uygulama aşamalarına geçişinde en önemli durum medya planlamasıdır. İnternet üstünde yapacağınız pazarlama bütçenizin planlamalarını uygun biçimde ayarlamak, sınırlı şekildeki bütçenizi en etkin şekilde değerlendirilmesi için ilk kuraldır. D’Cloud, bu alandaki deneyimi ve tecrübeleri ile firmanız için gerekli medya planını oluşturuyor ve satın almasını sağlıyor.

Programatik Satın Alma & RTB
Son günlerde sık sık kulak aşinası olduğumuz ve bir hayli popüler olan “programatik satın alma (programmatic buying)”, önceden belirlenmiş ya da kurallar/kriterler zincirinde reklam tanıtım satınalımlarının ve medya envanterinin optimizasyonunun sağlanması işlemine verilen addır. Alanında ismini duyuran ekibimiz RTB kurguları, satın alımları ve optimize etme konusunda işletmenizin reklam tanıtım giderlerini minimuma indirir, zamanında ve hedef kitleye reklam tanıtım yapmanıza olanak tanır.

Online İtibar Yönetimi
Herhangi bir arama motorunda (Google, Opera, Firefox) adınızın, işletmenizin ya da ürününüz hakkında karşınıza görmek istemediğiniz rahatsızlık verici olduğu içeriklerle karşılaşıp bundan rahatsızlık mı duyuyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise, itibar yönetimi konusunda 8 yıllık deneyime sahip ekibimiz ile arama neticelerini iyileştirip, içinizi rahatlatalım.

Web Analiz Danışmanlığı
D’Cloud; Google Analytics, Omniture ve D’Cloud Anaytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi uzman ellerle inceliyor, rapor tutuyor ve web sitenizden daha fazla bir müşteri dönüşüne sahip olmanız adına gerekli dönüşleri almanız için işletmenizi yönlendiriyor.